`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
AgR4M
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
RaZaRaToR
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
messi14
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
Sk!LzZ
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
bastard
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
lordvucko
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
Srki
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
SuKy
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
N3xU$
obavijesti u vezi warova I_vote_lcapobavijesti u vezi warova I_voting_barobavijesti u vezi warova I_vote_rcap 
Sponzor
obavijesti u vezi warova Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 obavijesti u vezi warova

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimened sij 11, 2009 10:01 pm

htio bih reci nesto o waru sa crogen i o budcim warovim koje cemo igrati,,Jucer igrali smo protiv crogen,,zna se biti wara,,igra se do 3.nasa njihova mapa,,al fora je kod nas jer su nas oni zvali hackerima ovo ono,,nisam ldr niti nista,,al aj molim vas ubuduce da niko vise nepise nista na t ...jer mi ispadamo glup kad se opravdavamo da nismo hackeri,,neka oni pricaju,,od sad nek za nas postoji samo Y sa team talk,,..ako mi nismo hackeri,,jel se mi trebamo budalama za to opravdavati?????...ne,naravno,,zato Y..i jezik za zube,,najjaci smo,,ko nevjeruje,,nakon wara SS i record,,i stvar rijesena,,

i da,,ja neznam jel iko od nas hacker,,al mislim da nie,,iako neko nekad koristi hack ,,ako vas skuze ujebali ste cijeli klan,,tako bolje,,bez hacka,,


btw:hvala svima koji ce uvazit ovo

just#::DoGzZ::


Zadnja promjena: bastard; ned sij 11, 2009 10:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: napomena u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimened sij 11, 2009 10:02 pm

bastard je napisao/la:
htio bih reci nesto o waru sa crogen i o budcim warovim koje cemo igrati,,Jucer igrali smo protiv crogen,,zna se biti wara,,igra se do 3.nasa njihova mapa,,al fora je kod nas jer su nas oni zvali hackerima ovo ono,,nisam ldr niti nista,,al aj molim vas ubuduce da niko vise nepise nista na t ...jer mi ispadamo glup kad se opravdavamo da nismo hackeri,,neka oni pricaju,,od sad nek za nas postoji samo Y sa team talk,,..ako mi nismo hackeri,,jel se mi trebamo budalama za to opravdavati?????...ne,naravno,,zato Y..i jezik za zube,,najjaci smo,,ko nevjeruje,,nakon wara SS i record,,i stvar rijesena,,

i da,,ja neznam jel iko od nas hacker,,al mislim da nie,,iako neko nekad koristi hack ,,ako vas skuze ujebali ste cijeli klan,,tako bolje,,bez hacka,,


btw:hvala svima koji ce uvazit ovo

just#::DoGzZ::
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimened sij 11, 2009 11:48 pm

Noobi su.. vide da nemogu pobjedit, a recorde nece da uzmu, i record se uzme na kraju wara!
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 12:01 am

al nema vise opravdavanja "nismo hackeri ovo ono",,neka ih,,nek pricaju,,

samo y postoji kod warova,,i ako je nesto bitno poput da kazemo koja je nasa mapa ldr govori,,,
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 2:23 am

Da.. radit toga je Shaa bio kikavan, na waru protiv EsM-a
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 10:07 am

Slazem se sa bastardom^^!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 2:53 pm

Takodjer ja i messi cemo slozit pravila vezana za warove i naravno vama cemo reci ta pravila, i onda ? i onda cemo se ih pridrzavat xD
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 4:52 pm

samo noobovi i ljubomorni seru ov hacku i to,,a posto nismo,,Zasto bi se opravadavali lowarama??

just#::DoGzZ::
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 7:50 pm

Profzz i messi mogu vam nes preporucit u vezi warowa. skinemo svi teamspeak i moramo imat slusalice s mikrofonom nademo server prazni na teamspeku i igramo war i pricamo i tako treba vjezbat i imat cemo bolju kominikaciju! ok?
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 8:02 pm

Da u pravu si ostavit cu tu link od teamspeaka, a svi do subote kupite slusalice sa mikrofonom, pls!?
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 9:12 pm

Da. ja imama pa ako neko imas msn moze mi javit????? kad je war! messi imas ti msn??
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimepon sij 12, 2009 11:36 pm

Pas mater ja bas neki dan bio u vemilu imo sam ja prije sl s mic al presto mic radit i kupio ODLICNEEEE sluske bez mic al su stvarno dobre sve se cuje ko wh su Very Happy

Probat cu nekako ove popravit...
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:05 am

::DoGzZ::Sk!LzZ je napisao/la:
Da. ja imama pa ako neko imas msn moze mi javit????? kad je war! messi imas ti msn??
da: sinj13@live.com
[Vrh] Go down
Sponsored content





obavijesti u vezi warova Empty
PostajNaslov: Re: obavijesti u vezi warova   obavijesti u vezi warova I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
obavijesti u vezi warova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Omjer warova
» Evo OVDJE SE STAVLJAJU SVE SLIKE STA SE IMA OD WAROVA:
» Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-> Sve dozna! :: ````Obavijesti``o``Team-u````?!-
Forum(o)Bir: