`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
AgR4M
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
RaZaRaToR
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
messi14
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
Sk!LzZ
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
bastard
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
lordvucko
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
Srki
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
SuKy
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
N3xU$
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_lcapObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_voting_barObavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_vote_rcap 
Sponzor
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesri pro 31, 2008 3:34 am

Eto ovako, veci djelom pobjedili smo hrvatske klanove, e onda smo krenuli na grcke, bosanske, engleske, njemacke i nizozemske. I sta zakljucujete? Ide nam svugdje Smile Svugdje smo mocni, premocni! Smile .... Neki kazu da se kurcimo* pa ako se kurcimo neka nam dodju na war...

Nego da se vratim temi: Sad cemo izazvat VETERANE (srpski clan), qCON ce nas opet izazvat, mi cemo izazvat Cro|Killers|Clan, CrOgEn, T-ReX, Bearforce1, Bulletproofz, |7X|, |Q8| ce nas izazvat, mi cemo srusit Night Vision [ N'vision].

Tu je i cro-clan, cRo-team, TKC cemo opet izazvat, a sta je najvece sta ocu ucinit, ocu potrat i pregazit glupog li Shared clana! Dobili nas 3-1 na cupu, al sad cemo mi njih 3-0 na waru! pazite sta vam kazem! Izazvat cemo i IB Clan, a tu je i Number~One1 Clan. E ako BOG da, i kad se sve te klanove rijesimo e tek onda mozemo na Fantasy Server Clan ( F'Serv* Clan). Al da ne zaboravim napomenuti, sad sam cuo price i pricice da ce se natrag osnovat Brutal Clan, Uskok Clan, i to odma treba napast da ga dokrajcimo, ja nisam znao da kad mi nekog pregazimo da se klan odma rusi, eto primjer: Pregazili smo ::DogZzY:: Clan i odma se srusio i nema ga vise, team FoF jaci od TREXA mi ga pregazili i klan se srusio.... Pregazili smo Slayerse i klan se srusio, al sad se klan opet vratio treba ga opet srusit! Trebamo pripazit na Matrixzza zadnja mu je recenica bila da ce nam se osvetit.... Nemojte nikad dogovarat war ako nema leadera online, ili ako vidite da nam jaciji igraci nisu online da ne izgubimo! A i tu je ono djukele od klana Stroyersi nesto tako, ubiti klan je slovenski ( kakva drzava, takav clan= mali ) xD.

Izazvat cu i ona 3-4 lika sta su u onome Z1-Clan-u. Imperiala cu opet izazvat da mu jebemo majku na waru, oni seru po nama imaju onog ludog quakera sta je haxer, quaker je izletio iz dogzza jer je haka, a tu je i wolfy cheater teski to je i sonex potvrdio!
Cro~Sworde treba pokopat, agram ce nam sredit server ja ih izazovem i satremo ih. Stworio se neki nobi klan ::|SHARKS|:: Clan:: njih cemo pregazit ima ih jedno 10-11 unutra to treba srusit pa ih vise nece biti. Ako se SoD Clan vrati njih cemo odma ogulit 3-0 jer misle da su nesto jaki. Jedino je Guna clan malo opasan za nas.... AL eto toliko o tome, pa kad prvo ono sredimo da se rijesimo malo niskih klanova pa da idemo na strane Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesri pro 31, 2008 1:27 pm

M meni citas misli proofz.!!Ove Cro sworde np ja cu srv sredit da ih vec danas po mogucnosti pokopamo ...Very Happy
mene najvise odavde zanima war sa bulletima,,ocu DA SE NAPOKON OSRAMOTE i prestanu glumit bogove i da onda svi znaju ko je najjaci!!!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesri pro 31, 2008 2:11 pm

Slazem se
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: ............   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimečet sij 01, 2009 9:05 pm

DoGzZ forever Smile Smile
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/obavijesti-sta-se-tice-napadanja-i-rusenje-drugih-klanova-t223.htm   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 2:53 am

ovo za bullet,,sta vi mislite zasto tamo nema stalnog kikanja i toga...svi na tome serveru su hackeri ai cklanovi bulleta,,to je i par puta sonex potvrdio i onda je rekao da odlazi iz wara,,danas kad sam bio na bulletu opet je rekao "odlazi,,svi samo seru..hacerki jedni"; ,,al treba to poderat,,

IG,,ja sam u tome klanu,,wolfy budala nas stavio u 4 je**** tima,,i sad mi se snalazimo,ja mu kazem de malo popravi to,,teraj van nobove i stvar rijesena,,ja kazem pa raspast ce ti se klan,on kaze neda mi se nista u vezi toga,,nek se raspadne ja sam tak i tak u bf1...low noob ,,al treba to poderat,,

Sharks: omg,,loware,,ipak DoGzZ je poznat,,a oni su kao nasa djeca,,pa su poznati na lijepe oci,,(DoGzZ),,.... ,,al treba to poderat,,

Brutal klan se vratio...danas sam vidio nekog od njih,,,al treba to poderat,,

ma.. justˇ# :DoGzZ: cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 3:00 am

Da Brutal se vratio, i samo je ally u njemu, i mene je pozvao, mislim da ce vratit staru ekipu, dosta su opasni. Tu je nas Luka,i bivsi clan Flames
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 5:39 pm

MeSsi sta se ti brines muajhhhhahaha.... Jebeni Brutal da nam ista moze, moze mi ga po fafat eto sta moze, nista vise jesi cuo! Mene su zvali u trex, ako ces ti otici u brutal, jebat cu jeza u leda jer cu se pitat zasto onda nisam radje otisao u trex.... Al sam ipak ostao ovdje, a kao drugo, brutalce cemo pojest, ako nas LuKa iz dogzza ode tamo, za njega vise nema povratka...!!! A brutala cemo pregazit taman da se igra 10vs10, a stos je sta njih nema 10 i oni ce posudit igrace, i koja je to ekipa da cujem?! Razbijach? Moze mi ga popusit, Ally? jaki igrac.. ProBoy oce u ESM, NeoN je u ESM-u... koja je to ekipa o kojoj si prical? Nema je... Ally je siroce kakvo nema a samo zato jer stvara ekipu koja ce propast odma nakon sta ce dogzz doci na war sa njima... ! ( Inace je on meni dobar frend [ Ally ] ) al me nervira to, sta nam kradu igrace, a FLAMES nas bivsi igrac, sta nam i on moze? Mi imamo YanNicKa, lani je bio najaci igrac cod2 1.0v, u svim mogucim klanovima je bio (a on je u nasem! Smile ) ... a kao drugo tko zna kako RAZORZ nas igra YANNICK JE tisucu puta jaci... i ako oni dva njih napadnu.. oni su slomljeni... + messi, ja, skillz, bastard, agram,... vojska nam je jebeno jaka! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 7:56 pm

ne dali smo jaki,,,al samo nemopjte srat nesto da dode do raspada klana,,kolko znam sve ove klanove iz hrv smo dobili,,i to jebeno dobili,,krenuli dalje,,izvan hrv,,lik mi kaze "bojimo vas se"..proofz je to vidio ...mislim,,,

just#dogzz
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitimened sij 04, 2009 2:44 pm

yep
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sponsored content





Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! Empty
PostajNaslov: Re: Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!   Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Obavijesti sta se tice napadanja i rusenje drugih klanova!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ja sam izazvao nekih klanova....
» obavijesti u vezi warova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-> Sve dozna! :: ````Obavijesti``o``Team-u````?!-
Forum(o)Bir: