`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
AgR4M
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
RaZaRaToR
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
messi14
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
Sk!LzZ
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
bastard
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
lordvucko
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
Srki
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
SuKy
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
N3xU$
DaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_lcapDaxXx-Prijavnica za clan.... I_voting_barDaxXx-Prijavnica za clan.... I_vote_rcap 
Sponzor
DaxXx-Prijavnica za clan.... Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 DaxXx-Prijavnica za clan....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
DaxXx




Broj postova : 1
Registration date : 19.07.2009

DaxXx-Prijavnica za clan.... Empty
PostajNaslov: DaxXx-Prijavnica za clan....   DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimened srp 19, 2009 2:37 pm

Ime i prezime:David Acimovic
Gdje zivis:Sremska mitrovica
Koliko ti godina:13
Koliko dugo igras CoD2**:2 godine
Tvoj stil igre:sunjanje i dirket na njih.
Kojim oruzjem igras najvise:Thompson,m1 garand i springfield
Kako ti ide xfire:legedsdax96
Koliko sati igranja imas na xfire-u:na Xf imam 400 1 godinu nisam znao za xf.....
Dali imas jos koji klan:GTFORCE i Dark Force koji cu napustiti .......
U kojim si klanovima sve bio:pa ovako ima ih bas bas puno ali par njih cu nabrojati LeGeD's,IronBoys,ProSniper ....
Zasto zelis u DoGzZ Clan (bez da se ulizujes!):Zelim u dogzZ zato sto je dobar clan a i video sam kako igrate jednostavno mi se svidja clan i zelim u njega
Nesto o sebi:ovo o sebi neznam nista da vam kazem ako vas nesto zanima pitajte Very Happy !!!


mozda sam nekad nekome rekao da je citer ali on to nije zato sto se malo iznerviram ali neobracajte paznju......Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lol!

ja mislim da sam dovljno dobar za dogzz ako hocete moze te me testirati igram i na 1.0 i na 1.3 vi odlucujete.......!Very Happy
[Vrh] Go down
MarinX

MarinX


Broj postova : 22
Registration date : 08.10.2008

DaxXx-Prijavnica za clan.... Empty
PostajNaslov: Re: DaxXx-Prijavnica za clan....   DaxXx-Prijavnica za clan.... I_icon_minitimened srp 19, 2009 9:56 pm

ProtiV
[Vrh] Go down
 
DaxXx-Prijavnica za clan....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ::DoGzZ:: Pro Clan VS ::DogzzY:: ClaN?!* ( Most_Wanted -> Clan)
» `team~DoGzZ* ::VS:: F'Serv| Clan (Funtasy CLan)
» `team~DoGzZ* ::VS:: ,cGAMING::Clan (CruelaGaming Clan)
» `team~DoGzZ* ::VS:: *HR* CLAN* [ Hrvatski Ratnici~Clan*** ]
» Clan war izmedu DoGzZ Clana i FiGhT Clan-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a* :: *Pridruzi se* DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-
Forum(o)Bir: