`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
AgR4M
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
RaZaRaToR
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
messi14
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
Sk!LzZ
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
bastard
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
lordvucko
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
Srki
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
SuKy
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
N3xU$
War sa Bulletproofz clanom! I_vote_lcapWar sa Bulletproofz clanom! I_voting_barWar sa Bulletproofz clanom! I_vote_rcap 
Sponzor
War sa Bulletproofz clanom! Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 War sa Bulletproofz clanom!

Go down 
+2
BruceUlldog
messi14
6 posters
Autor/icaPoruka
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:27 am

Otvorio sam ovu temu jer igramo jako vazan war. SVI KOJI MOGU NEKA DODU U PETAK 20h na trening, i naravno u subotu u 17:30 na war(war je u 18:00h al doci 45 min prije).Idemo sad na pravila wara u subotu i opcenito!
1. Najvaznije pravilo je nema varanja u igri, niti se koristi nek pomagalima (wh, aimbot,mombot, crossfer, itd...).
2. Na pocetku wara svatko od igraca koji igraju duzan je RECORDATI, to se napravi, upise se u konzolu /record name. Na kraju war igrac je duzan dat record, ako ga itko zatrazi. U slucaju da nemas recorda, izgubljen je war...zato recordajte, nastetit ce te sebi i klanu
3. Kad netko od protivnickih igraca rece tijekom igre tom i tome igracu SS(screenshots), ovaj je duzan to napravio, i kad napravi rec DONE, i na kraju ga dat
4. Nema psovke,provokacije,ruganja itd...
5. Nema pisanja na T (global pisanje), ili npr, nema spamanja tijekom wara, sa onim "Headshoot, Thanks, WH.
6. Ako mislis da je netko WH, ne govori to tijekom igre, nego na kraju zamoli record ili SS
7. Ldr donesi tijekom wara sve odluke, ako kaze taktiku gdje ce ko ic, tako neka bude, ili odma zamjena! Ldr odluciva prije wara tko igra.
8.Potrudi se da igras sto bolje, i igraj timski, ne samo radi killova.
9. Na kraju waru posteno cestitaj.
10. Ako necime nisi zadovoljan na waru, to reci Ldr-u nakon wara, mi cemo vam rado pomoc!

Uhh umorio san se pisajuci xD
Pridrzavaj se pravila ili bi mogao dobit KICK iz klana!


Sad idemo na ono vezajuci se na war u subotu protiv Bulletproofz-a.
Evo postava prva: 1.MeSsI (Ldr sam, pa je na meni da igram war), 2.ProofZ (Ldr kao i ja pa je i na njemu da igra war)3.RazorZ (odlican igrac, puno ce nam pomoc) 4. Yannick (jedan od najboljih na 1.0 verziji, vazna karika)5.Adi (dobro igra, dvoumio sam se izmedu njega Luke i Metka)6. Agram (odlicno igra,dokazao je igrom u zadnjim warovima, da je za war)!
Zamjene: 1. Metak 2.Luka 3. Bastard....
Nemojte se ljutit vi koji ne igrate bit ce sanse, npr: Mindfreak ovaj war nemoze igrat, jer nije doma, a Skillz ne dolazi na Xfire iz odredenih razloga!
Decki dodite svi koji mozete, i na trening i na war!
Ima da pobijedimo Smile)Very Happy
Toliko od mene MeSsI
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:34 am

B.T.W.: Agrama sam izludio na Xfire, stvarno je pomislio da nece igrat. Agrame ono je sve bila sala xD!
[Vrh] Go down
BruceUlldog




Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2009

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 3:23 am

Dobra vecer momci Smile citajuci vas forum sam naisao na jako puno neugodnih stvari koje su napisane pa da to malo rascistim Smile


Vase optuzivanje da je mara wh su glupost dobro vi i svi mi znamo da mara nije wh to sto vama do glave nemoze doci da netko igra bolje od drugih pojedinaca te da netko ukljuci mozak a ne samo kiflu i trci za killom to je druga prica Smile
ali naravno vi cete nas satrata Smile nikad neznam s tako samouvjerenim klanovima pusu se pusu pa ih netko otpuse Smile tako se i 7X hvalio pa su na kraju izgubili iako su vodili i dobili prve dvije sa 10:9 na kraju 48:27.... jedva cekam taj war da vidim sve te napuhance tj te ne geekove , prave lajfere jebace , pijandure , svodnike koji imaju zivota kolko hoce dok mi jadni mali streberi s puno para trunemo u svojim sobama cekaju ovaj war Sad
Naravno mi smo noobovi i streberi i nemam sta traziti u vaseim FULL OF LIFE UNDER 13 zivotima...s tolko godina ni ne ocekujem nista drugo nego nepristojnost,vrijedanje ulizivanje u supak i vrijedanje iza leda (esm) to je sasvim normalno jos neke moralne vrijednosti nisu dosle do glave...ja se samo nadam dacete se tijekom wara malo razbistriti pa barem sutiti na chatu I IGRATI posteno...jako se toplo nadam...


Puno srece vam zelim i sve najbolje u nadolazecoj godini i waru Smile
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 10:11 am

messi14 je napisao/la:
B.T.W.: Agrama sam izludio na Xfire, stvarno je pomislio da nece igrat. Agrame ono je sve bila sala xD!

e messi ti si stvarno caarcina al moram ti sam nesto rec :J**** TI i****+ M**** L;SLKDKDNćdbnog s
hahahahha care xD

scratchscratch ^^Al ovog iznad mene nis ne kuzim^^ scratch scratch
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 3:05 pm

AgR4M je napisao/la:
messi14 je napisao/la:
B.T.W.: Agrama sam izludio na Xfire, stvarno je pomislio da nece igrat. Agrame ono je sve bila sala xD!

e messi ti si stvarno caarcina al moram ti sam nesto rec :J**** TI i****+ M**** L;SLKDKDNćdbnog s
hahahahha care xD

scratchscratch ^^Al ovog iznad mene nis ne kuzim^^ scratch scratch
Hehe, ovo sam razumio prvo J**** Ti M*****, dalje ne razumim Very Happy
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: asa   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:16 pm

hahah,,slazem se ŽSmile
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:52 pm

MeSsi odlicno napisana pravila wara svaka cast, a i sa postavom se isto tako slazem, ... i .. ako imamo srece pobjedit cemo xD
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:49 pm

::DoGzZ::ProofZ* je napisao/la:
MeSsi odlicno napisana pravila wara svaka cast, a i sa postavom se isto tako slazem, ... i .. ako imamo srece pobjedit cemo xD

Ma nema tu srece
bijeli se zg grad maksimir slavi prvi smo prvi sad dogzi dogzzzi iz naseg grla sve je jaci zvon dooooogz je pravi sampion

aa dobra je a?

sa bulletima samo da izbjegnemo carentan i dobili smo objasnit cu vam na trainu sta je problem....
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:58 pm

U 300 P******* znao sam da ce se ovo dogodit da ce se usrat UFC-ov post nakon onoga kad smo sve sve dogovorili otklj je temu i napiso ovo:
Evo ovako....pošto polovica naših ovaj vikend neće moći igrat war, ovaj se war neće onda odigrati u subotu kako je bilo dogovoreno, nego se odgađa za neki drugi datum. O terminu ćemo se naknadno dogovoriti i bit ćete obavješteni!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 11:19 pm

OMFG!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: ``Team-u````?! :: War sa Bulletproofz clanom! Odgovori Naslov   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 12:23 am

a sta sam ja reko,,"pazite odgodit ce"..haha...

ko 1.uplasili su se kad smo ih izazvali
2.prihvatili,al se neckaju
3.smisljaju kako da odgode
4.imperial ih trazio war isto u subotu
5.odahnuli,,imaju velik alibi da odgode,,
6.najjaci smo,,boje se,,wahah..


al fora u tome,,i kad izazovem ove "najjace" i oni odbiju,,,low noobs
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 12:45 am

bastard je napisao/la:
a sta sam ja reko,,"pazite odgodit ce"..haha...

ko 1.uplasili su se kad smo ih izazvali
2.prihvatili,al se neckaju
3.smisljaju kako da odgode
4.imperial ih trazio war isto u subotu
5.odahnuli,,imaju velik alibi da odgode,,
6.najjaci smo,,boje se,,wahah..


al fora u tome,,i kad izazovem ove "najjace" i oni odbiju,,,low noobs

Tocno to a sa esm-om mogu i u utorak navecer....u 23:00 ma daj lowzi
[Vrh] Go down
BruceUlldog




Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2009

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 3:22 am

Dobra vecer


opet serete...sam sami po sebi...prvo da razjasnimo...Mi smo po vama geekovi i streberi...Mi nemam life i noobovi smo...
A VI STE TI koji vrijedate i trazite war u petak i sub oko 7 sati...pa tko je onda nolifer noob i streber...
odgoda wara wow...ako nam ne pase da imate imalo trunke postovanja shvatili bi...ali ne to je prekomlicirano za vas...
mi se vas bojimo...da itekako da vas se bojimo
bojimose vasih djecijih ispada koje cemo morati trpiti na waru a kickat vas necemo smijeti jer ce odma do kanarskih otoka doci da smo vas kickali jer smo streberi ,wh, transvestiti i kaj ja znam kaj sve ne...

ja vam predlazem manje pisanja na forumu...malo sletite na zemlju i trenirajte...ovo mozete smatrati kao dar da vas ne pregazimo totalka nego da se malo pripremite
tko visoko leti nisko pada


GL HF
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 10:38 am

aj pozz bb bruce....
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 10:44 am

E OVO JE JEBENI OU MY FUCKING GODDDDDDDDDDDDDD

BULETTI VI STE PICKETINE NAJVECE BOJITE SE BUUUUUUUUUU


AL JE OVO SAD PREVRSILO SVAKU MJERU

1.NOX:moimci naucite se onome osnovnom znaci nemojte vrijedaj i nemojte provocirat.... drugo nemojte trazit najbolje igrace okolo kako bi mislili da nas mozete dobit tako ce te se raspast odma...... kad se nucite ponast i kad vidimo da ne psujete na serveru igrat ce mo war

2.PASTO:naucite se ponasanju i naucite se bit pravi team tj. pravi klan,a ne skupljat okolo igrace,e pa kad ispunite te uvjete javite nam se za war!!!!!
a do tada nema sanse!!!!




PROOFZ PISI POBJEDU 3 PUTA SU IZAZVANI AKO MOGU SA ESM-OM IGRAT MOLI SU I S NAMA JEBO NJIH FORUM NJIHOV I IZAZIVANJE


Zadnja promjena: AgR4M; sri sij 14, 2009 1:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
BruceUlldog




Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2009

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 1:16 pm

eto zasto je nemoguce igrati s vama zbog ovakve djece under13
SRAM te moze biti agram sta te mam nije naucila ponasanju...jbte mamica bi se sramila da vidi kaj pises i kako se izrazavas Sad
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 1:36 pm

BruceUlldog je napisao/la:
eto zasto je nemoguce igrati s vama zbog ovakve djece under13
SRAM te moze biti agram sta te mam nije naucila ponasanju...jbte mamica bi se sramila da vidi kaj pises i kako se izrazavas Sad

ja under 13 A?
pazi se da ne razgovaras tak i goni s ovog foruma ako si doso provocirat nemas sta u ovoj temi pisat nego u IZAZOVIMA TA WAR
[Vrh] Go down
BruceUlldog




Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2009

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 1:44 pm

pise se ZA WAR ne TA

aj rade u skolu nauci razlikovati slova Smile
hvala
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 2:14 pm

BruceUlldog je napisao/la:
pise se ZA WAR ne TA

aj rade u skolu nauci razlikovati slova Smile
hvala

GONI!!
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 2:47 pm

E, dosta svade. Ovo je tema o waru, a ne o provokaciji. Momci ce igrat, kad budu htjeli, kad pronadu jos bolje igrace. Mislim da nisam trebao objavit postavu, na njihov web! Jer: war je bio dogovoren, UFC je reka WAR JE U SUBOTU U 18h,TEMA LOCK! Onda je war odgoden, a zasto? Odjednom neki razlozi. Ja znan vas, naravno izlazite u grad subotom navecer, al ne izlazite u 6 sati, nego u 9, amo onda odgodit za 17:00h?
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 2:56 pm

Ovo je NoX izvalio;
moimci naucite se onome osnovnom znaci nemojte vrijedaj i nemojte provocirat.... drugo nemojte trazit najbolje igrace okolo kako bi mislili da nas mozete dobit tako ce te se raspast odma...... kad se nucite ponast i kad vidimo da ne psujete na serveru igrat ce mo war

1. Mi ne trazimo najbolje igrace, jer su u klanu otkad smo ga napravili, mozes vidit na xfire-u, kad je ko dosao
2. Mi na vasem serveru ne psujemo
3. Trazite razlog ne igranja wara
4. Momci stisla se guza, kad sam objavio postavu! hahahahahahahahhahahhaha LOW
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 3:03 pm

da http://bulletproofz.com/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=779.45 eto vam, seru cjelo vrijeme, izazovem ja bulletproofze 4v4 a mara odgodi, izazovem ja 5v5 mara odgodi, izazove mene nox, a bili smo samo ja i adi online i nemos tako igrat war ja kazem sljedeci puta, mi dogovorimo 6v6 oni pristanu messi pokaze nasu postavu nase igrace u klanu, i eto ti na, nece se ni igrat whahaha usrali se ovi!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 3:54 pm

DA!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 9:54 pm

E ovo je sad STVARNO OMFG sad su mene lowzi banali na njihovom forumu
evo neznam sta da jos napisem osim OMFG
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitimesri sij 14, 2009 11:08 pm

xd,,al stvarno neki znaju pista gluposti,,xd ž
..da da,,i pitam se kad smo mi posuđivali igrace za war...xd..da messi je zvao proofza da nam pomogne,,wahah...Smile))

just::DoGzZ::
[Vrh] Go down
Sponsored content





War sa Bulletproofz clanom! Empty
PostajNaslov: Re: War sa Bulletproofz clanom!   War sa Bulletproofz clanom! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
War sa Bulletproofz clanom!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» CW SA SELECT CLANOM
» CW SA MODUL CLANOM
» bulletproofz
» !EsM! vs Bulletproofz clan
» [Bulletproofz] Server

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-> Sve dozna! :: ````Obavijesti``o``Team-u````?!-
Forum(o)Bir: