`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
AgR4M
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
RaZaRaToR
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
messi14
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
Sk!LzZ
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
bastard
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
lordvucko
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
Srki
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
SuKy
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
N3xU$
mindFreak ocu u klan! I_vote_lcapmindFreak ocu u klan! I_voting_barmindFreak ocu u klan! I_vote_rcap 
Sponzor
mindFreak ocu u klan! Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 mindFreak ocu u klan!

Go down 
+2
messi14
MindFreak
6 posters
Autor/icaPoruka
MindFreak

MindFreak


Broj postova : 7
Registration date : 03.01.2009

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 5:11 pm

Gdje zivis:Bih-Kiseljak
Koliko ti godina:16
Koliko dugo igras CoD2**:2 Ipo godine mozda i vise..
Tvoj stil igre:Neprimjetiv,Rush.
Kojim oruzjem igras najvise:Sniper,kark98
Kako ti ide xfire:rogicidem
Koliko sati igranja imas na xfire-u:neigram sa Xfom al odsad igram NOVI KOMP!Imam oko 200-300 sati..
Dali imas jos koji klan:NE
U kojim si klanovima sve bio:Tyrax,SyncTeam,(IB napustio radi CITERA)
Zasto zelis u DoGzZ Clan (bez da se ulizujes!):Jer me je messi pozvao kad je vidio sta radim Wink
Nesto o sebi:Nesto o sebi:Nesto o sebi:nesto o sebi:Neznam sta:Ali eto:Ko me zeli testat na wawi neka izvoli Smile
par SS-ova

mindFreak ocu u klan! Shot0010
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 5:14 pm

ZA!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 5:24 pm

SUZDRZAN!!!!!!!!!!!! BBB ce nam doci kad se odigra war 7X vs bulleta, a onda ce mozda i paki proo doci isto, biti cemo nepobjedivi, a sta ce mi ovi klaun, jbte, vidio ga nekoliko puta na bulletima da se kurci i to, netreba mi takav lik! za sada sam suzdrzan, al sta samo mogu reci je NE! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 5:48 pm

Paki mi je sumnjiv dosta, ali i bbb malo.... a nemoj odma gadit ovde po forumu, zasto bi ona 2 dosla u klan, a ne ostali?
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 6:37 pm

M ovaj mind moze bit i cheat ^^ ,,neznam??..

Al Suzdrzan
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 7:43 pm

ZAA
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 9:14 pm

E zato sta su pro, samo budala moze sumnjat da je BBB i PAKI wh, nijedan ni drugi mi nisu ravni, a ovi koji su mi jos manje ravni, oni mene nazivaju pro a njih hakerima , nema smisla jbte krvavo sunce! A ovaj mind freak mi se gadi, misli da je pro, al nije, to j prvo, i ako on misli da moze biti u dogzzu bez frke + da ce igrat warove svaki puta, zajebao se, moze ga samo fafat, eto vam na! A jebe se mi, sad cu ja dovuci profice da vidis, sad se trex raspada i oni f'serv, sad cu pozvat 007, Arsenica cu pitat, matrixa, google, gimli, lugija, pa da vidis sta cemo radit ovim siptarima, jebat cemo im mater 4-0 svaki war, i bulletu isto ! Dosta mi je ovogas JEBENOG SRANJA da nam LOWARE TU DODJU, vidi di konj IGRA!!!!!! bulletima OMFG ko nebi ima taka score OMFG, matrix legenda (ovaj hrvatski) score 26-3, dosao je na cup esm cup di su sami pro i score mu je bio 1-9 pa ga JEBI! NECU TO VISE TRPJETI! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/dogzzproteam-c1/   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 9:43 pm

mislim da si potpuno u pravu
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 11:53 pm

jedite govna proofz ti i tvoji bbb i paky... nitko nesmi u klan, ljudi se prijavi, no ti nedas, nisi ti sam ldr, nemoj da ih ja odma pustem, matax,jelava,mind.... su se prijavili nikome nedas, ja sam ZA da ude u klan bar ce nosit TAG, a ne kao ovi tvoji, billy,sha,razorz,ring,pandora, nikad tag ne nose
[Vrh] Go down
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 11:55 pm

messi14 je napisao/la:
jedite govna proofz ti i tvoji bbb i paky... nitko nesmi u klan, ljudi se prijavi, no ti nedas, nisi ti sam ldr, nemoj da ih ja odma pustem, matax,jelava,mind.... su se prijavili nikome nedas, ja sam ZA da ude u klan bar ce nosit TAG, a ne kao ovi tvoji, billy,sha,razorz,ring,pandora, nikad tag ne nose

NE se svadat !!!! silent silent
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 11:58 pm

Rijeite to bez svade! ok?xD
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimesub sij 03, 2009 11:58 pm

AgR4M je napisao/la:
messi14 je napisao/la:
jedite govna proofz ti i tvoji bbb i paky... nitko nesmi u klan, ljudi se prijavi, no ti nedas, nisi ti sam ldr, nemoj da ih ja odma pustem, matax,jelava,mind.... su se prijavili nikome nedas, ja sam ZA da ude u klan bar ce nosit TAG, a ne kao ovi tvoji, billy,sha,razorz,ring,pandora, nikad tag ne nose

NE se svadat !!!! silent silent




ne se svadat...
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:00 am

ma sta necu, sve on odluciva, nikoga ne smijemo dovest, a npr. pravilo je da mos imat max 2 klana, pogledajte koliko klanova imaju:yannic,razorz,ring i jos neki...
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/pridruzi-se-dogzzproteam-u-f3/   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:03 am

messi je potpuno u pravu,,gle ako oni jesu pro i odlicni igraci,,ipak je pravilo 2 klana,,a oni imaju po 3,4...nema to veze sto su odlicni pa necemo njima nista govorit da izadu iz nekih klanova jer je pravilo kod nas 2 klana,,,kao oni su odlicni oni mogu,,,,

sry,,ak se neko uvrijedio,,al forum je da se izjavljuju sumlje,ono sto mislite da nie u redu,,
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:08 am

btw: pola ih ne nosi tag, i neki hrvati nisu regani na web, a za u buduce da znate, sta cu radit:
1. Tag u igri necu nosit
2. Necu bit aktivan na web
3. Necu igrat warove
4.Necu vise nikog dovodit u klan (jer niko nikad nije usa)
5. Nece me brigat vise za klan kao druge, nego cu samo kao i neki stat u njemu, toliko od mene do daljneg na ovom forumu!
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/pridruzi-se-dogzzproteam-u-f3/mindfreak-ocu-u-klan-t239.htm   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:11 am

......
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:20 am

hahha, btw nikad ti nije glumljenje dobro islo jesi cuo WHAHAHA! hahaaha! ti si yannicka pozvo u klan, ti si cribzzya pozvo u klan, i sad ces opet sjebat klan jeli? opet ces sve profice kikat pa da se ja jebem i kad cu ja opet ojacat dogzz kao prije opet ces uci i srati i kikat ih jeli? sta ce mi jebeni frik minderjbte, ako se smatra proficem neka ide do bogova bulleta, a jao i oni su ga odbili bas tuzno! E boli me kita! Sad pazi dok pozovem DAHENKA, matrixa, legenda, u klan, biti ce to najaci dogzz ikada, kikao sam ringa kako si htio, makar smo sada u kurcu, sada i najaceg igraca 1.0v oces kikat: YanNicKa, jer si glup ko stup!!!!!! a sada bi kikao i razorza koliko sam shvatio ma bravo messi aj razjebi klana! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/pridruzi-se-dogzzproteam-u-f3/mindfreak-ocu-u-klan-t239.htm   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 12:28 am

gle proofz,,nisi bas u svemu u pravu..imamo zasad odlican team,,,sa super igracima,,a ti bi sad zvao jos i DAHENKA, matrixa, legenda,....a sta ce onda biti s nama,,oces stvorit klan sa nekim svima pro igracima ,,pa ce ispasti da smo pokupili te igrace negdje i to jedva,,svi ce mislit dogzz najbolji jer je pokupio lijepom spikom sve najbolje igrace,,...ajmo ovako pokazat da smo the best,,nismo daleko od toga,,razmisli o ovome,,messi nie bas tolko glupo govorio,,osim onog da nece igrat war,i te pm,,.....,,mi smo pro,shvatite to,,necemo postic nestom dvodenjem u klan nekih jebenih igraca,,imamo taktiku,imamo ime,,imamo volju,,imamo pobjede,,pa nemojte sad to razjebat,,....,,ovako smo najbolji,,netreba nam niko vise,,odlicni smo,,

razmisli malo o ovome,,shvatit ces da sam u pravu,,,
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 1:10 am

Ok, ok, sve je to ljepo i sve za pet, al aj neka mi pokaze svoj skill na 'T-Rex//Serveru, Guna, F'serv i ako ce imat isto tako veliki pro skill upada u klan, al do tada sam SUZDRZAN!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
AgR4M

AgR4M


Broj postova : 255
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 29.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 1:03 pm

::DoGzZ::ProofZ* je napisao/la:
Ok, ok, sve je to ljepo i sve za pet, al aj neka mi pokaze svoj skill na 'T-Rex//Serveru, Guna, F'serv i ako ce imat isto tako veliki pro skill upada u klan, al do tada sam SUZDRZAN!

Pa onda testaj nove tamo i to je to...Mirna bosna XDD Very Happy
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 1:23 pm

HH mirna bosna dobraq baza ProofzZ je u pravu ali ono da neki imaju 3,4 klana to nije u redu osim da svi mogu imat 3,4 klana a ne samo yannick ring i ovi najbolji igraci u klanu........
Po meni je to rijesenje ali se nesmimo svadat jer cemo razjebat DoGzZ-e!!!!!!!!No Svadati se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xD
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 2:41 pm

Eto sve se stabiliziralo, izgubili smo Brku, sad ce i Ante sigorno otici radi brke, onda smo Ringa izgubili, Matrixa kikali ( ovaj hrvatski, jebes score na bulletproofzu on ima 23-2, a na cupu je imao 1-9 ). Sad cu vidjet tko ce sve ostavit prijavnicu, BBB* mozda i Paki* mozda + MindeFreaka+ Skillz al taj skillz je matax. Znate sta mene brine, Matax i Jelava, oni su low* da igraju warove kao sto su trex, f'serv, guna, esm, iduci tjedan bi trebali opet sa trexom i gunom, ... A ne ovo sta oni tu igraju sa 7X, TKC, Bulletproofz, i ovima koji se danas* naprave sutra se sruse* klanovi. Jer oni sta njima znaci klan* kad nece igrat takve jake warove, ja cu reci guni i trexu i takvima da nas nema, makar bi nas recimo imalo 4v4 ja, messi, jelava i matax. Al ja bi to odbio jednostavno, necu poraz, i nitko nesmije dogovarat war osim leadera (ako ne pita leadera).

Toliko o tome, jelava je vec bio u klan tema zakljucana sjebo nas vec jednom, razlog: warovi su stalno bili on nije htio igrati a nismo imali igraca i to, bio je u klanu a uopce nije igrao cod2, zivo mu se jebalo* za klan, nije nosio nas tag, kik odma, i tako je i bilo!

......

Pa odlucite, eto ja sam ZA da MINDFREAK upadne u klan, al kao sto svi znamo, nesmijemo se svadat u klanu jer smo ipak poseban klan za razliku od drugih. I nitko nikome nesmije vredat kunuti i to sve, niti srati, i ako mi se tko pobuni na mindfreaka recite mi! Toliko o tome ProofZ----> Cool <----
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 3:39 pm

I ja sam ZA, imao je jos jedan glas prije... MIND FREAK DOBRO NAM DOSAO. UPAO SI U KLAN.
IZVRSAVAJ SVA PRAVILA KLANA (IMAS TAMO POD PRAVILA KLANA)
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitimened sij 04, 2009 4:10 pm

Tema lock, dobro dosao Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sponsored content





mindFreak ocu u klan! Empty
PostajNaslov: Re: mindFreak ocu u klan!   mindFreak ocu u klan! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mindFreak ocu u klan!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ar@gon bi u klan
» bi u klan
» Ocu u KLan!!
» K4nE oce v klan =)
» A mogu ja u klan??? :D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a* :: *Pridruzi se* DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-
Forum(o)Bir: