`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
AgR4M
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
RaZaRaToR
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
messi14
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
Sk!LzZ
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
bastard
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
lordvucko
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
Srki
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
SuKy
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
N3xU$
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_lcapEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_voting_barEEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_vote_rcap 
Sponzor
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimesri pro 31, 2008 3:43 am

Eto da napomenem, ima da nas je sutra 10-tero barem na xfireu od nas hrvata i sada, ja cu otvorit chat room, pozvat vas, agram i mi ostali probat cemo naci server meni to nije problem a tu ima i messi svojeg cracked servera od qCON-a a tu i Agram koji ima rcon od TKC-a. Nego eto i sad cemo se jebeno* pripremit za Bearforce~1 Cup*. Jer ono !EsM! to je bilo nazalost nikako, reka mi Rainman 3sata prije nego smo igrali war na cupu da su nas vratili... sta to znaci? premalo vremena da se skupa dogovorimo i napravimo taktiku i to je sve odlicno bilo i kad je onda dosla druga mapa fasovali smo kad nismo imali taktiku e ocu da se sutra dogovorise za recimo 3-4dana kad bi mogli bacit trening, al ono ozbiljan trening neka nas je 10-11 taman jedni napadaci jedni defenderi i to je to, uzmemo 2-3 mape i njih proucimo, eto dajem primjer: Toujane, Carentan i Burgundy. Te 3 mape najbolje prokuzimo slozimo taktiku i tako bi igrali warove sa tom taktikom i bilo bi nam stoooo puta lakse, i kad se to sredi i pomocu warova bit cemo strenirani i moci cemo na cup bez ikakvog problema. I volio bi da se to pod hitno rijesi, jer se to jednostavno mora rijesit, nema druge! Very Happy
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimesri pro 31, 2008 7:32 pm

Taktiku sam ja napravi, neki ce dobit, koji budu igrali cup.
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/eee-eto-odma-kad-mi-dodje-leke-od-bf1-klana-prijavit-cu-nas-na-cup-bf1-cup-t224.htm   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 6:21 pm

kad je cup<'?
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 7:52 pm

ja necu bit na xf-u do 15.2 ili 20.2 brat mi stariji neda da imam xf pa... sorry ali morate bez mene ja otpadam! sorry!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 8:03 pm

nema problema, ima nas dosta, kad dodes to ces nadoknadit!
[Vrh] Go down
bastard

bastard


Broj postova : 119
Age : 31
Registration date : 24.12.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijestioteam-u-f9/   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 8:06 pm

kad je kup????
[Vrh] Go down
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 9:13 pm

Tnx Messi najbolji ste ti i profzz! VOLIM DOGZZ NEZELIM NIJEDAN JEBENI DRUGI KLAN!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimepon sij 12, 2009 11:08 pm

Tako se govori Smile

A cupa nema ... Leke je bio na odmoru pFFFFFFFf a rekli su da ce organizirat cup, sad su ga prebacili na ljetni turnir, znaci po ljetu ce biti cup, a ako bog da moramo ih nazicat i na uskrsni cup Razz Razz Razz Razz
....
Sve u svemu mi moramo trenirat skill, igrajte na svim mogucim serverima, sd/tdm/dm/, 16+ igraca, jer je sve ispod toga low za nas skill, dobri serveri tu i tamo bulletproofzi q8, i sta da kazem , igrajmo warove trening za bf1 cup kad ce doci a doci ce sigurno jer je svake godine....

A ono EsM eto im kurac sada, popusili su od nas, a izbacili nas iz cupa, eto im na, a shared-a cu ja izazvat da ih pokopamo sada! Sad ce vidjet kad im dodjemo. .ee... a sta se tice novih pravila, to je ... kako se treba ponasat usred wara, to cemo ja i messi sredit i svi se toga drzite ili necete igrat war, sorry, pravila su pravila, ja se pridrzavam pravila, messi, agram, bastard tako i svi drugi Smile xD
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:35 pm

Ok!
[Vrh] Go down
Sponsored content





EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! Empty
PostajNaslov: Re: EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!   EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EEE eto odma kad mi dodje LEKE od bf1 klana prijavit cu nas na CUP bf1 CUP!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» taktike klana
» ETO FORUMA OD IB KLANA XD
» SLOBODNA VIJEST KLANA! xD
» Krasan li NeT ForCe TeAm ?! ***

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-> Sve dozna! :: ````Obavijesti``o``Team-u````?!-
Forum(o)Bir: