`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
AgR4M
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
RaZaRaToR
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
messi14
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
Sk!LzZ
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
bastard
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
lordvucko
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
Srki
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
SuKy
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
N3xU$
Sta drugi misle o vama??? I_vote_lcapSta drugi misle o vama??? I_voting_barSta drugi misle o vama??? I_vote_rcap 
Sponzor
Sta drugi misle o vama??? Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 Sta drugi misle o vama???

Go down 
+2
::DoGzZ::ProofZ*
messi14
6 posters
Autor/icaPoruka
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:27 pm

Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: e
MeSsI''C'less: e
MeSsI''C'less: e
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: ti nisi u doggzu
MeSsI''C'less: ne
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: zast si izaso
<josip97 is now playing Call of Duty 2 Multiplayer>
MeSsI''C'less: srali su mi po forumu evo pogledaj
MeSsI''C'less: ako oces
MeSsI''C'less: ?=
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: ajd
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: da ih spickam
MeSsI''C'less: sec
MeSsI''C'less: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijesti-klana-f9/
MeSsI''C'less: pogledaj tu
MeSsI''C'less: pod prvo
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: ok
<josip97 stopped playing Call of Duty 2 Multiplayer>
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: koje picke mutave
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: jebo im ja mater
MeSsI''C'less: d
MeSsI''C'less: a
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: kaj su oni mutavi
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: nemoj se nikad tam vracat
MeSsI''C'less: da
MeSsI''C'less: necu
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: to je duh
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: a te picke pljuju i po IB
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: pa picke glupe noobarske
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: to sve treba poklat
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: jbt
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: e
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: znas
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: kaj đ
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: smijem te nest zamolit
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: si tu
MeSsI''C'less: e
MeSsI''C'less: reci
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: jel mozes stavit ovo sto smo pricali na post
MeSsI''C'less: moze
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: a ako oni misle da imas wh
MeSsI''C'less: evo odgovorio san
MeSsI''C'less: vidi
MeSsI''C'less: https://dogzzforce.forumcroatian.com/obavijesti-klana-f9/
Iron boy`s.Tk*JOSIP†SGT†: neka se sami zakolj
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:58 pm

BUAHAHAHAHAH PAS TI MATER JOSIPE GLUPI, IB I DOGZZ SU UVJEK BILI U ODLICNOJ VEZI PITAJ PIKSU KONJU JEDAN! A KAO DRUGO NISMO MESSIA KIKALI VEC JE SAM OSA IZ KLANA I NITKO MU NIJE REKA WH ZATO SUTI NOOBE! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
messi14




Broj postova : 223
Age : 29
Location : Sinj
Registration date : 21.11.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 3:12 pm

sorry proofz, al josip je reka da ovo stavim , da pokazem sta drugi misle o vama, ja nemam nista s ovime!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 3:16 pm

A zznam, i to je islo Josipu konju glupome, nikad nismo nista protiv IB rekli, takodjer jos smo si odlicni! Kao i sa Cro-Killersima, mi smo si frendovi medjusobni klanovi, a tu j ei spacegamers i syncclan .... Jedino koga iz dna duse mrzim za klan je noobovski klan |Proofz| !!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 8:59 pm

JEBEMTI MAJKU STA PLJUJEŠ PO DOGZZIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimeuto pro 16, 2008 11:27 pm

e ovo ste tribali vidit majke mi jebene! Ja sam pomaga svome dobrome jednom od najboljih frendova sYncTeam|m3do...ldr* .... njemu sam pomaga u waru, i bio ti je u server taj JOSIP i ja sam imao svoje drugo ime: |~WinTu~| i ja ga pita zast sere po dogzzu zast sere da smo mi prozvali*** messija citerom, zast sere najvise po meni iza mojih** leđa i zast sere po dogzz klanu*.

I on kaze jer smo picke ovo ono a on pita a sta se to tebe tice i tko si ti, a ja kazem njemu e oces li vidit moj bind? On kaze da. Ja stisnem na binda i dodje mi ime ::DoGzZ::ProofZ*
A on kaze omfg omfg omfg to si ti?! A ja kazem da. I ima 15minuta mi se ispricavao u serveru wahhahahaa. Ajme majko sveta! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: ..........   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesri pro 17, 2008 2:47 pm

jebem majku messiju i tom josipu !!! koji loweri ajde ... ignoriraj te ih ....
vidis da su se mucili napisati dijalog xD
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesri pro 17, 2008 4:10 pm

roooooooooooooooooooooofl! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Undertaker

Undertaker


Broj postova : 9
Age : 31
Location : Vukojebina Gornja
Registration date : 13.12.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: LOL   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:01 am

A lijepo su to oni smislili, napravili su nam predstavu sa dijalozima samo da nas zabave. Hvala dečki, nasmijao sam se, to mi je trebalo... Laughing Laughing Laughing Laughing Kada je vaša slijedeća predstava i koliko vam je trebalo da napravite ovu? OMG koji kreteni...
Messi ja sam tebi davnih dana rekao u facu što mislim o tebi tako da se nemoj ništa čuditi.
Koji likovi, klaunovi, napravite još koju predstavu ali ovaj put uključite još kojeg protagonista, ovako postane malo dosadno kad samo dva razgovarate.... Sleep Sleep
[Vrh] Go down
http://www.crokillers-team.ucoz.com
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:03 am

WAHAHAHAAHAH OVA TI JE ODLICNA UNDERTAKERU XD XD XD lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: underteken   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:07 am

underteken krsis autorska prava xD
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:13 am

Pusti pravila whahaahah neka covjek pise sta oce vidis da je car Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sk!LzZ

Sk!LzZ


Broj postova : 168
Age : 28
Location : Klis, Croatia
Registration date : 14.12.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:20 am

daa lol!
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:22 am

Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: .............   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:23 am

xD
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub pro 20, 2008 12:31 am

ROFL@@@
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
.m4tr1xXzZ!?*.




Broj postova : 7
Registration date : 17.01.2009

Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitimesub sij 24, 2009 12:41 pm

Pa ljudi vam i jesu dobro rekli da ste loweri a messi se uvalio u govna cim je kod vas odma nitko nevalja hahaahahah noobineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta drugi misle o vama??? Empty
PostajNaslov: Re: Sta drugi misle o vama???   Sta drugi misle o vama??? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta drugi misle o vama???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: DoGzZ ~ NetworQs * Team-a*-> Sve dozna! :: [Savjeti:::za] ::DoGzZ::Pro~Team*-
Forum(o)Bir: