`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3

`team~DoGzZ*~*Force*~* Version [1.0] & [1.3] Call of Duty 2**
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Latest topics
» DOGZZ MEMBERS since 08-today
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 12:39 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» DoGzZ is BACK!
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon ruj 08, 2014 11:31 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» HOBY!!!!!!!!!!
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimesri srp 13, 2011 3:55 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» TAG ZA BLOG *
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon lip 20, 2011 2:03 am by ::DoGzZ::ProofZ*

» LooooOOOooooL
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimened lip 19, 2011 8:54 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» PEDER VUCKOLODR aka GAYLORD -.-
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimesub lip 18, 2011 3:09 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

» Only for `team~DoGzZ*~*Force~* Version 1.0 Call of Duty 2***
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimečet srp 08, 2010 11:52 pm by y e G o ?! /// HR

» THOmpSON wnb DoGzZ
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:43 pm by THOmpSON

» RPG wnb DoGzZ
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon lis 05, 2009 8:58 pm by ::DoGzZ::ProofZ*

Top posters
::DoGzZ::ProofZ*
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
AgR4M
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
RaZaRaToR
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
messi14
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
Sk!LzZ
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
bastard
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
lordvucko
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
Srki
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
SuKy
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
N3xU$
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_lcap::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_voting_bar::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_vote_rcap 
Sponzor
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Baner1q.th
[C.A.C.]Clan Server
EsM server
rujan 2024
ponutosričetpetsubned
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimened pro 14, 2008 2:22 am

Eto igralo se na njihovom serveru. DObili smo ih 3-2. Za dogzz---> FamouS, Sha, ProofZzZ i ANTE*

A za Imperial , oni su se mjenjali ali igrali su pretezito: Wolfy, DuDU, i jos dva jedna ima ih na screen shotu i recordu. xD !

Eto bila nasa mapa prva, toujane, mi british , mi ih dobili 10-5.
Onda mi njemci mi izgubili 10-6.

Onda njihova mapa (kako se vec zove, vidjet cete ju na screen shotu).

Mi ameri oni njemci mi se izgubili u mapi xD, pa smo izgubili 10-7.
Onda smo bili njemci tamo smo zahvaljujuci kampu i odlicnoj komunikaciji u igri dobili Imperiala 10-5.
I ostalo 2-2.

I kad se score zbrojio [10-5, 6-10, 6-10, 10-5] rezultat je 32-30 pobjedom dogzza xD




eto SS:

https://i.servimg.com/u/f70/13/10/96/15/shot1313.jpg

https://i.servimg.com/u/f70/13/10/96/15/shot1315.jpg

https://i.servimg.com/u/f70/13/10/96/15/shot1316.jpg

https://i.servimg.com/u/f70/13/10/96/15/shot1317.jpg
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: ....................   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimened pro 14, 2008 11:39 am

svaka cast ... oni su jedno od jacih klanova (mi smo najaci) toujane je moja najbolja mapa xD
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimened pro 14, 2008 1:57 pm

xD xD Nemoze oni nama nista xD
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:00 am

WOLF PICKA SE SPLASILA REVANSA!!!!!! :
[23:36] Wolfek Smile: nek ti kaze
[23:36] Wolfek Smile: bg1
[23:37] Wolfek Smile: jesmo low
[23:37] Wolfek Smile: t-rex
[23:37] Wolfek Smile: guna
[23:37] Wolfek Smile: esm
[23:37] ::DoGzZ::ProofZzZ* LDR :]: whahahaha
[23:37] Wolfek Smile: domination
[23:37] ::DoGzZ::ProofZzZ* LDR :]: trexa smo pojebali
[23:37] Wolfek Smile: qcon
[23:37] Wolfek Smile: qbiz
[23:37] ::DoGzZ::ProofZzZ* LDR :]: 3-2
[23:37] Wolfek Smile: cyrixz
[23:37] ::DoGzZ::ProofZzZ* LDR :]: qcona smo pojebali 3 puta 3-0
[23:37] Wolfek Smile: ma vi ste citeri

[21:06] .m4tr1xXzZ.....*: Wolfek Smile: sta je
.m4tr1xXzZ.....*: pa jesmol rekli war
.m4tr1xXzZ.....*: u 20h
.m4tr1xXzZ.....*: a sad nista
Wolfek Smile: kaki war
.m4tr1xXzZ.....*: imperial v dogzz
Wolfek Smile: kad smo to rekli
.m4tr1xXzZ.....*: jucer
[21:07] .m4tr1xXzZ.....*: .m4tr1xXzZ.....*: omg
.m4tr1xXzZ.....*: pa ocemol
.m4tr1xXzZ.....*: igrati
.m4tr1xXzZ.....*: sad
.m4tr1xXzZ.....*: cw
.m4tr1xXzZ.....*: 4v4
Wolfek Smile: ma kaki
Wolfek Smile: nema nas
Wolfek Smile: ajd zz
Wolfek Smile: btw
Wolfek Smile: da si osto u timu
Wolfek Smile: sad bi igro
Wolfek Smile: na EsM cupu
Wolfek Smile: xD
Wolfek Smile: ajd bb
[21:08] .m4tr1xXzZ.....*: .m4tr1xXzZ.....*: kako vas nema
.m4tr1xXzZ.....*: a sa tim h4l igrate
Wolfek Smile: pa di je jimmy
.m4tr1xXzZ.....*: 5v5
Wolfek Smile: di je junior
Wolfek Smile: ma
Wolfek Smile: igrali sm ofunwar
Wolfek Smile: ja sam glitcho
Wolfek Smile: xD


[13:56] Wulfy ¦ Jimmy [*sad*]: igrat cemo mi opet
[13:56] Wulfy ¦ Jimmy [*sad*]: si cuo
[13:56] ::DoGzZ::ProofZzZ* LDR :]: da
[13:56] Wulfy ¦ Jimmy [*sad*]: nemoze ovo vako
[13:56] Wulfy ¦ Jimmy [*sad*]: nije fer
[13:56] Wulfy ¦ Jimmy [*sad*]: 2,2 je a ovo po scoru znas sam da je izvlacenje na slamkice





lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: ..............   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:03 am

hehehheh mustra
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:06 am

KOJA MUSTRA TESKI NOOB KAD JE ZAVRIO WAR ONDA NIJE HTIO DATI RECORD. A FORA JE BILA USAO SAM U JEDAN GLITCH GDJE ME NITKO ALI NITI ISUS BOG NIJE MOGA VIDIT A ON ME UBIO I REKO: VIDIO SAM TE.... NO COMMENT!!!!!!!!!!!!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: ..........   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:08 am

ma pusti citere ja opce necu komentirati citere ... ma daj ostavi ih namiru ako ih to zabavlja ....
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:09 am

Kreten je sta ces, mos ga jebat, al on ce i dalje hakat, tko ima hak taj je dozivotno hak ako ne prestane hakat u roku 1tjedan NAJVISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
RaZaRaToR




Broj postova : 250
Age : 28
Registration date : 30.11.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: .............   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 1:17 am

nis mu nemozes ako ima undetected
[Vrh] Go down
::DoGzZ::ProofZ*
Admin
::DoGzZ::ProofZ*


Broj postova : 1092
Registration date : 07.10.2008

::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitimepon pro 22, 2008 5:54 pm

lol!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclancod4.forumotion.net
Sponsored content





::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* Empty
PostajNaslov: Re: ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*   ::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)* I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
::DoGzZ:: Team VS iG* ( Imperial Gaming Team)*
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» `team~DoGzZ* ::VS:: *Imperial~Team* ( Revans )
» `team~DoGzZ* ::VS:: `EX ~ Gaming * Clan*
» Najveci izazov do sada-> ::DoGzZ:: Team [ VS ] `team[FoH]' Team
» 'IM~DoGzZ ::VS:: Infected Gaming
» `IM~DoGzZ ::VS:: Depressive Gaming

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
`team~DoGzZ*~*Force*~* Call of Duty 2** <3 :: ::Nasi~Ratovi:: :: ::Nasi::rezultati::na::bojistu::OLD::-
Forum(o)Bir: